مدرسه شناختی

مدرسه شناختی ، یک سیستم آموزشی بسیار جدید و در عین حال مدرن است که به تازگی در کشور ما ایران شکل گرفته و بعضی از مدارس از این سیستم پیروی کرده اند. دبستان سرواندیشان آفتاب ، نخستین مدرسه شناختی در شرق تهران می باشد.

مدرسه دوزبانه

دبستان آفتاب ، یک مدرسه دوزبانه می باشد. در برنامه هفتگی دانش آموزان توجه خاصی به زبان انگلیسی شده است و آموزش زبان به دو صورت عمومی و تخصصی ، بعد از تعیین سطح دانش آموز به او آموزش داده می شود.

مدرسه هوشمند

مدرسه آفتاب از اولین مدارس هوشمند در سطح شرق تهران می باشد. کلیه کلاس ها مجهز به سیستم های پیشرفته و همچنین دارای اپلیکیشن اختصاصی می باشد.

آموزش مبتنی بر هوش های چندگانه​

طبق نظریه گاردنر، برای به دست آوردن تمام قابلیت‌ها و استعدادهای یک فرد، نباید تنها به بررسی ضریب هوشی پرداخت بلکه انواع هوش‌های دیگر او مثل هوش موسیقایی، هوش درون فردی، هوش تصویری-فضایی و هوش کلامی- زبانی نیز باید در نظر گرفته شود.

کلاس های فوق برنامه متعدد​

دبستان آفتاب دارای طیف وسیعی از کلاس های فوق برنامه می باشد که هر دانش آموز با توجه به علایق و استعدادهای خود می تواند در آن ها شرکت کنند.

مدرسه سبز​

دبستان آفتاب با افتخار خود را عضوی از مدارس سبز می داند و در برنامه جامع آموزشی خود آموزه ها و رویکردهای محیط زیستی رادر نظر می گیرد.

کیف در مدرسه​

دانش‌آموزان ما تکالیف‌شان را در مدرسه و زیر نظر معلم انجام می‌دهند و برای منزل هم یک صفحه تکلیف مفهومی دارند که متفاوت از مشق مرسوم است. به عنوان مثال برای دانش‌آموز پایه اول دبستان که حرف «پ» را یاد گرفته، می‌گوییم دور و بر خود را بگردد و هرچه را با حرف «پ» شروع می‌شود، پیدا کند که طبیعتاً وقت زیادی نمی‌گیرد و دانش‌آموز را خسته و دلزده نمی‌کند.

مدرسه شاد​

مدرسه آفتاب تلاش می کند با کادر متخصص و با تکیه بر روش شناختی ، محیطی شاد را برای دانش آموزان و اولیای عزیز فراهم نماید.
قبل
بعد
فهرست